KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7786030
nr 778 6030
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Blandteknik, Roland Svensson (1910-2003), "Storskärgår´n", signerad, motivets mått: 30x39
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 24 september 2012
3.000 kr
3.100 kr
ledande budet*
4.200 kr
5.000 kr
5.500 kr
- Klassiska
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson